Na kłopoty rada

Na kłopoty rada - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,68 MB
NAZWA PLIKU
Na kłopoty rada.pdf
ISBN
2944918006243

OPIS

Już kilka miesięcy po ukazaniu się "Bajek Ezopa" tercetu autorskiego: Wiesława Zaręba oraz Justyna i Tomasz Kleszcz było wiadomo, że jest to zaledwie początek ich współpracy. Bajki cieszą się nieustającąpopularnością, a czytelnicy domagają się kolejnych komiksów z tej serii.W związku z tym rozpoczęliśmy pracę nad kolejnym komiksem wymienionych autorów. pt: "Na kłopoty rada" (na podstawie bajek Iwana Kryłowa).

Wyprzedaże z rabatami do -80% a do tego Dyplomy, Puzzle, Gry i zabawki Na kłopoty rada to wyjątkowa książka edukacyjna dla dzieci. Przedstawione w niej historie, których bohaterami są zwierzęta, obnażają słabości ich charakterów.

[opis wydawcy] Wydawnictwo: Kameleon 5/2017 Liczba stron: 72 Format: B5 Oprawa: twarda Druk: kolor Wydanie: I Cena z okładki: 39,90 z ... Informacje o Na kłopoty rada / KOMIKS - 7384022252 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2018-06-20 - cena 34,05 zł Już kilka miesięcy po ukazaniu się Bajek Ezopa tercetu autorskiego: Wiesława Zaręba oraz Justyna i Tomasz Kleszcz było wiadomo, że jest to zaledwie początek ich współpracy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI