Bezsłowie

Bezsłowie - Agata Jakubowska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agata Jakubowska
WYMIAR
5,67 MB
NAZWA PLIKU
Bezsłowie.pdf
ISBN
5521650891173

OPIS

Agata Jakubowska, Wielkopolanka z urodzenia, od lat mieszka w podpoznańskim Puszczykowie. Absolwentka kulturoznawstwa na UAM w Poznaniu.W młodości wiele publikowała, lecz potem przyszedł czas na dom, rodzinę i pracę, która stała się jej pasją. (Autorka z powodzeniem zaj­muje się renowacją starych mebli). Wiersze wtedy rodziły się niejako „w podziemiu”.„Bezsłowie” jest jej debiutem poetyckim. Na tomik składają się liry­ki, głównie miłosne, lecz ich wymowa wcale nie jest jednoznaczna i oczywi

(Autorka z powodzeniem zaj­muje się renowacją starych mebli). Wiersze wtedy rodziły się niejako „w podziemiu".

Wiersze wtedy rodziły się niejako „w podziemiu". „Bezsłowie"... Muzyka : Rafał Krawczyk / Rezis Tekst : Jadzia Jarząb Nagranie zrealizowane w Steel Studio w Starym Sączu. kiedyś umiano milczeć w niepodważalny sposób od złota, kadzidła i mirry cenniejsza była ta cisza nie było obowiązku wypowiadania się z siebie co przyszło komu przeżyć pozostawało osobne mówiło się najwyżej jak przykro mi to słyszeć proszę pozostać w zdrowiu niech będzie pochwalony (77/365) bezsłowie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI