Z papieru wycinane

Z papieru wycinane - Iwona Szymacha | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Iwona Szymacha
WYMIAR
7,55 MB
NAZWA PLIKU
Z papieru wycinane.pdf
ISBN
7037622941419

OPIS

Dla miłośników papieru oraz osób, które lubią robótki ręczne i chcą twórczo wykorzystać papier, ta książka to nie lada gratka. Omawia techniki pracy z papierem: składanie, klejenie, ozdabianie i drukowanie. W przystępny i wyczerpujący sposób tłumaczy, jak z papieru wyczarować przedmioty nie tylko piękne i własnoręcznie wykonane, ale także użyteczne. Prezentuje nowe spojrzenie na znane rzeczy, takie jak wizytówki, papierowe kwiaty, koperty, obwoluty czy łańcuchy na choinkę, które zrobione z obecnie dostępnych papierów za pomocą ozdobnie wycinających narzędzi, pokazująsię z jeszcze piękniejszej strony. Przedstawia także nowe materiały

Maszyna do wykrojników znajduje szerokie zastosowanie w ... Serwetkowe wycinanki. Wycinanie kwadratowych serwetek z z papieru, to dobra zabawa dla 5-latków.

Nożyczki nie są jedynym przydatnym narzędziem. Zobacz 4 alternatywy i 3 ciekawostki! Informacje o Z papieru wycinanie - 8549075623 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI