Tutaj kulo

Tutaj kulo - Brian Turner | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Brian Turner
WYMIAR
4,29 MB
NAZWA PLIKU
Tutaj kulo.pdf
ISBN
9000921227739

OPIS

Masz wrażenie, że ta wojna toczy się między czystym dobrem a czystym złem? Myślisz, że ona się toczy w jakims konkretnym kraju? Iraku? Afganistanie? Syrii? Libii? Wydaje Ci się, że to naprawdę Brian Turner, żołnierz 3 Brygady patrzy przez lunetę na kobietę wieszającą pranie? Czy to Ty, ja i wszyscy inni? Poezja Turnera nawet nie stawia pytań, bo nie ma na to miejsca i czasu. Jest jak prosty meldunek. Tym razem to meldunek z pierwszej linii, dosłownie i w przenośni. Ta wojna się nie skończyła i nigdy się nie skończy. Poczytaj, może zrozumiesz. To nie jest proste mimo pozornie prostych wierszy.Radosław Wiśniewski

IKEA - Dowiedz się więcej To jest kula z brązu, ramię z aluminium, tutaj jest drewniane koło. expand_more This is a bronze ball, an aluminum arm here, and then this wooden disk.

Zwykła, codzienna czynność może stać się powodem niefortunnego wypadku. Gdy już doznamy kontuzji warto wyposażyć się w sprzęt, który ułatwi poruszanie mimo zmniejszonych zdolności lokomocji. Strona główna - MKiDN.

POWIĄZANE KSIĄŻKI