Lekki chłód

Lekki chłód - Hanna Janczak | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Hanna Janczak
WYMIAR
6,85 MB
NAZWA PLIKU
Lekki chłód.pdf
ISBN
7016683344977

OPIS

Agnieszka Wolny-Hamkało o zbiorze: Napięcia w wierszach Hanny Janczak pochodzą z kontrastów między wymiarem egzystencjalnym tej poezji a jej językiem. Potoczne, intymne doświadczenie związane z byciem matką, córką, kochanką wyrażane jest poprzez język, który precyzyjnie je opisuje: identyfikuje i przyszpila elementy codzienności. Balansowanie pomiędzy językiem potocznym i wysublimowaną, zaskakującą metaforą, czasem przywołaną na zasadzie wolnych skojarzeń ? idealnie wyraża idiom współczesnej pol

Balansowanie pomiędzy językiem potocznym i... Hanna Janczak - Lekki chłód - Magazyn internetowy Helikopter (wydanie Hanna Janczak - Lekki chłód1/2016) pod redakcją Krzysztofa Śliwki. Czarno to widzę ostatnie czyste niebo księżyc trafia do kąta w przedpokoju mój syn rzuca się na psa Nic się nie wyklucza teraz kwestia wiary jest Ośrodek Postaw Twórczych „Lekki chłód" to tom na wskroś współczesny, nie tylko przez to jak został napisany, ale przede wszystkim dlatego, że opowiada o naszej, teraźniejszej codzienności, choć perspektywa oglądu podmiotu jest dalekowzroczna (tak za siebie, jak i w przyszłość).

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Agnieszka Wolny-Hamkało o zbiorze: Napięcia w wierszach Hanny Janczak pochodzą z kontrastów między wymiarem egzystencjalnym tej poezji a jej językiem. Agnieszka Wolny-Hamkało o zbiorze: Napięcia w wierszach Hanny Janczak pochodzą z kontrastów między wymiarem egzystencjalnym tej poezji a jej językiem. Potoczne, intymne doświadczenie związane z byciem matką, córką, kochanką wyrażane jest poprzez język, który precyzyjnie je opisuje: identyfikuje i przyszpila elementy codzienności.

POWIĄZANE KSIĄŻKI