Klękamy z Sarą i Tobiaszem. Piękno modlitwy małżeńskiej

Klękamy z Sarą i Tobiaszem. Piękno modlitwy małżeńskiej - Mieczysław Guzewicz | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mieczysław Guzewicz
WYMIAR
6,41 MB
NAZWA PLIKU
Klękamy z Sarą i Tobiaszem. Piękno modlitwy małżeńskiej.pdf
ISBN
1324261397093

OPIS

Biblijna para uczy nas modlitwy małżeńskiej, pokazuje, że tak jak Archanioł Rafał pomagał Tobiaszowi rozprawić się z siłami zła, tak również my możemy w naszych codziennych zmaganiach wspierać się Bożą mocą. Autor książki zachęca, abyśmy powierzali Panu Bogu wszystkie nasze sprawy we wspólnej modlitwie. Nie tylko zachęca, ale też daje przykłady rozważań, modlitw, z których małżonkowie mogą korzystać. Modlitwa jednoczy małżonków, pogłębia ich miłość. A świadectwo tej miłości jest najskuteczniejszym sposobem głoszenia Dobrej Nowiny.

Piękno modlitwy małżeńskiej autorstwa Guzewicz Mieczysław , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 17,49 zł . Przeczytaj recenzję Klękamy z Sarą i Tobiaszem.

Stan Nowy Wydawca INICJATYWA WYDAWNICZA JEROZOLIMA. O książce Klękamy z Sarą i Tobiaszem. Nowa książka Mieczysława Guzewicza wyrasta z przeświadczenia autora o wielkiej sile modlitwy małżeńskiej, która jednoczy związek i pogłębia miłość.

POWIĄZANE KSIĄŻKI