Efekt zimnej wody

Efekt zimnej wody - Maciek Froński | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maciek Froński
WYMIAR
4,55 MB
NAZWA PLIKU
Efekt zimnej wody.pdf
ISBN
2912173294080

OPIS

O wierszach Maćka trzeba wierszem pisać koniecznie, bo po pierwsze taki ma własnej pracy etos że w dobrej formie jest poetą. Po drugie ponoć Maciek zżyma się, kiedy w tekście ryma ni ma i potem chodzi i marudzi że nie rozumie innych ludzi. Trzymając tegoż się emploi, zachęcam zatem drodzy moi do czytelniczej was przygody ze zbiorem "Efekt Zimnej Wody". W którym to autor się nie wstydzi, pisze co ma na myśli i co widzi i z kim i dokąd się przemieszcza. Jest z Maćka niezły kawał... wieszcza. Michał Piotrowski

Niepozorny zabieg bez problemu wykonasz z zaciszu własnego domu. W międzyczasie możesz ... Zimna woda przynosi chwilowy efekt i jest szokiem termicznym.

Data zakończenia 2019-02-07 - cena 24,37 zł Ustaliliśmy, że dziecko przebywało pod zimną wodą od trzech do pięciu minut. Zaczęło słabnąć i wykazywać oznaki nieprzytomności.

POWIĄZANE KSIĄŻKI