100 najpopularniejszych samochodów

100 najpopularniejszych samochodów - Zdzisław Podbielski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Zdzisław Podbielski
WYMIAR
9,81 MB
NAZWA PLIKU
100 najpopularniejszych samochodów.pdf
ISBN
1886549925018

OPIS

Niniejsze opracowanie nie jest katalogiem najnowszych samochodów. Przedstawiono w nim modele pojazdów, najczęściej zakupionych w polskich salonach samochodowych, na przełomie pierwszej i drugiej dekady XXI wieku. A więc takich, które ? w czasie opracowania tej książki ? były lub w najbliższych latach będą w największej liczbie egzemplarzy użytkowane w Polsce ? po prostu najpopularniejsze. Od tych wiekowych, np. sprowadzanych jako używane do Polski, mają nowocześniejszą konstrukcję z zakresu bezp

Autor: Zdzisław Podbielski. Niniejsze opracowanie nie jest katalogiem najnowszych samochodów.

Zobacz inne Samochody i motocykle, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. 100 najpopularniejszych samochodów - Niniejsze opracowanie nie jest katalogiem najnowszych samochodów. Przedstawiono w nim modele pojazdów, najczęściej zakupionych w polskich salonach samochodowych, na przełomie pierwszej i drugiej dekady XXI wieku.

POWIĄZANE KSIĄŻKI