Żegluj i odkrywaj Grecję. Zeszyt 4. Dodekanez i Kreta

Żegluj i odkrywaj Grecję. Zeszyt 4. Dodekanez i Kreta - Aneta Raj | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aneta Raj
WYMIAR
4,68 MB
NAZWA PLIKU
Żegluj i odkrywaj Grecję. Zeszyt 4. Dodekanez i Kreta.pdf
ISBN
8354822014362

OPIS

Najważniejsze zalety książki to:- jest napisana w języku polskim,- zawiera opisy ponad 150 portów i kotwicowisk zilustrowanych mapami i zdjęciami,- wstęp zawiera niezbędne informacje o żeglowaniu w Grecji (przepisy prawne i obyczaje, charakterystykę pogody w regionie, krótki zarys historii oraz przydatne linki do serwisów pogodowych i nawigacyjnych),- zwięźle podane informacje w postaci prostego, powtarzalnego schematu sprawiają, że tekst jest przejrzysty i łatwo odnaleźć w nim konkretną informację;- dodatkowym atutem jest spora porcja wiadomości turystycznych o interesujących miejscach w pobliżu portów.

Dodekanez i Kreta. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Kup teraz.

84 egz. Czwarta część serii Żegluj i odkrywaj Grecję opisuje porty i kotwicowiska w rejonie ... Najważniejsze zalety książki to:- jest napisana w języku polskim,- zawiera opisy ponad 150 portów i kotwicowisk zilustrowanych mapami i zdjęciami,- wstęp zawiera niezbędne informacje o żeglowaniu w Grecji (przepisy prawne i obyczaje, charakterystykę pogod chevron_right Żegluj i odkrywaj Grecję.

POWIĄZANE KSIĄŻKI