Przygody Belli

Przygody Belli - Lillienne Golc | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lillienne Golc
WYMIAR
11,33 MB
NAZWA PLIKU
Przygody Belli.pdf
ISBN
9196918503986

OPIS

„Książki dla dzieci piszą głównie dorośli i robią to dobrze. Wiem, bo sama lubię czytać, ale dzieci czasami też coś piszą ? tłumaczy Lillienne ? może wychodzi im to nawet trochę lepiej, bo znają zainteresowania rówieśników, ich marzenia i codzienny język.”„Przygody Belli” to książka napisana przez 9-letnią dziewczynkę, napisana z myślą o innych dzieciach. Książka opowiada o zwykłych, codziennych sprawach dziecka, wydarzeniach w szkole, w domu, relacjach z rówieśnikami, z dorosłymi i ze zwierzętami. To historia z życia małej dziewczynki. W Gdańsku żył malutki piesek. Nazywał się Bella.Poznaj historię tego sympatycznego pieska oraz jego właścicielki Emilki!Lilienne Golc urodziła się w Niemczech i mieszkała w małej miejscowości Ollheim. Gdy miała 4 latka wraz z Rodzicami i starszą Siostrą przeprowadziła się do Polski. Dzisiaj ma 9 lat. Chodzi do III klasy szkoły podstawowej. W szkole koleżanki i koledzy mówią do niej Lilli.Jakoś niecały rok temu Lilli napisała e-maila do swojej Cioci:-Ela, wiesz kim będę jak będę dorosła?-Nie wiem - odpisała ciocia.-Autorka.-Super Lilli, bardzo się cieszę.-Już jedną książkę napisałam, a teraz drugą - pisała dalej Lilli.- Gratuluje - odpisała dumna ciocia.-Dzięki. Wiesz, jaki tytuł ma moja książka?-Nie wiem Lilli. Napisz mi proszę.-Przygody Belli :) A wiesz jak się nazywa książka, którą teraz piszę? Mój koń i ja.I w ten sposób zaczęła się przygoda Lilli z pisaniem książek. Ciocia zabrała Lilli do pana, który był przyjacielem Rumcajsa. Przedstawiał się jako Piotruś Pan. I ten Piotruś Pan postanowił wydać książeczkę Lilli. gdy tylko je zobaczył: Lilli i książeczkę.

Przeczytaj recenzję LEGO Disney Princess, klocki Książka z Przygodami Belli, 43177. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Klocki LEGO Disney Princess 43177 Książka z przygodami Belli - niska cena - Sklep Internetowy Techsat24.pl.

aut. Juliette Sales, Fabiena Suareza opartego na serialu telewizyjnym Bella i Sebastian napisanym i wyreżyserowanym przez Cecile Aubry ; przeł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI