Ignaś Kitek, architekt

Ignaś Kitek, architekt - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
3,86 MB
NAZWA PLIKU
Ignaś Kitek, architekt.pdf
ISBN
1898276061992

OPIS

Przezabawna i niepokorna książka o realizowaniu swoich pasji wbrew przeciwnościomPoznajcie Ignasia Kitka ? twórczego, niezależnego i nie bojącego się wyrażać siebie małego architekta. Niektóre dzieci robią zamki z piasku. Inne lepią ciasta z błota. Jeszcze inne budują imponujące wieże z klocków. Żaden mały konstruktor nie może się jednak równać z Ignasiem Kitkiem, który pewnego razu na trawniku przed domem wzniósł naturalnych rozmiarów replikę Wielkiego Sfinksa.Rodzice Ignasia są dumni ze wspaniałych kreacji syna, choć niekiedy bywają zaskoczeni materiałami, których używa. Któż mógłby zapomnieć wieżę zbudowaną z brudnych pieluch, łuk powstały z naleśników czy kościół wzniesiony z jabłek? Gdyby tak więcej osób ? na przykład pani Ala, nauczycielka w drugiej klasie ? umiało się poznać na jego talencie!Gdy nauczycielka deklaruje swoją niechęć do architektury, Ignaś staje przed nie lada wyzwaniem. Przecież za bardzo lubi budować, żeby z tego zrezygnować! Zaczyna się jednak oswajać z myślą, że będzie musiał zamienić przyrządy kreślarskie na pudełko kredek… Dopiero podczas szkolnej wycieczki w plener wszyscy pojmują, jakim skarbem jest zdolny budowniczy.

Wydawnictwo Kinderkulka, 2017, 32 strony, dla dzieci 3+, cena okładkowa 39,90 zł „Ignaś Kitek, architekt" to książka którą mamy od kilku dni. Ignaś Kitek architekt | Praca zbiorowa | Kinderkulka. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej dobraksiazka.pl Kup teraz na Allegro.pl za 24,96 zł - Ignaś Kitek, architekt.

Skup i sprzedaż książek szkolnych Warszawa Bemowo - Bielany i Wola. U nas sprzedaż swoje książki za gotówkę w najlepszych cenach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI