Dlaczego noszenie ma znaczenie?

Dlaczego noszenie ma znaczenie? - Rosie Knowles | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Rosie Knowles
WYMIAR
10,45 MB
NAZWA PLIKU
Dlaczego noszenie ma znaczenie?.pdf
ISBN
9933875294256

OPIS

Udowodniono już, że noszenie dziecka w chuście lub nosidle przynosi wiele korzyści praktycznych i emocjonalnych zarówno dla dziecka, jak i dla rodziców. "Dlaczego noszenie ma znaczenie?" w sposób entuzjastyczny, przystępny i rzeczowy tłumaczy ideę noszenia dzieci i dostarcza wielu praktycznych informacji na temat tego, jak korzystać z chust i nosideł.

Załóż dowolna osłonę na twarz. Nie ... Czerwona bransoletka chroni przed tzw.

Udowodniono już, że noszenie dziecka w chuście lub nosidle przynosi wiele korzyści praktycznych i emocjonalnych zarówno dla dziecka, jak i dla rodziców. "Dlaczego noszenie ma znaczenie?" w sposób entuzjastyczny, przystępny i rzeczowy tłumaczy ideę noszenia dzieci i dostarcza wielu ... Noszenie obrączki według pastora jest szczególnie ważne dla małżeństw, które mają już dzieci.

POWIĄZANE KSIĄŻKI