Zdrowie od A do Z. Czyli o skutecznym leczeniu jakiego nie znacie

Zdrowie od A do Z. Czyli o skutecznym leczeniu jakiego nie znacie - Beata Peszko | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Beata Peszko
WYMIAR
4,73 MB
NAZWA PLIKU
Zdrowie od A do Z. Czyli o skutecznym leczeniu jakiego nie znacie.pdf
ISBN
3535611531952

OPIS

Beata Peszko jest absolwentką Wydziału Farmacji Gdańskiej Akademii Medycznej. Od 20 lat zajmuje się alternatywnymi metodami leczenia, które sama z powodzeniem stosuje. Jej kolejna książka pt. "Zdrowie od A do Z, czyli o skutecznym leczeniu jakiego nie znacie, jest zbiorem niezmiernie ważnych informacji dotyczących trendów i pewnych nieprawidłowości współczesnego leczenia oraz możliwości pomocy samemu sobie z wykorzystaniem metod medycyny alternatywnej. Niebezpieczne leki, konsekwencjezdrowotne stosowania takich specyfików, ślepe zawierzenie producentom firm farmaceutycznych oraz tendencyjne leczenie, którego celem stał się zysk, zmusza wielu z nad do szukania innych dróg w przywracaniu i zachowaniu własnego zdrowia oraz powrotu do medycyny alternatywnej.Krzewienie wiedzy zdrowotnej nabrało obecnie szczególnego znaczenia, stało się koniecznością i obowiązkiem, co w przypadku autorki zrodziło zamysł napisania tej książki. Niech liczy się przede wszystkim ZDROWIE!

Rozpuszczanie kamieni stosuje się jako zdecydowanie mniej skuteczną alternatywę. Choruje na nie co 9. Polak, a aż 95% z nich nie zdaje sobie z tego sprawy.

Nie znam pacjenta, któremu nie można pomóc. Powiedziałaby Pani, że Kim Kardashian, Britney Spears, Cyndi Lauper czy Cara Delevingne mają łuszczycę? W czym im przeszkodziła? Z prof.

POWIĄZANE KSIĄŻKI