Wymysły Malitki DIY

Wymysły Malitki DIY - Patrycja Malitka | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Patrycja Malitka
WYMIAR
7,31 MB
NAZWA PLIKU
Wymysły Malitki DIY.pdf
ISBN
8102837979306

OPIS

Do it Yourself (DIY) , czyli po prostu nasze zrób to sam.Poradnik„Wymysły Malitki DIY” to pozycja zawierająca46 kreatywnychpomysłów nawłasnoręczne wykonanie ozdób świątecznych,dekoracji do domu i ogrodu, a nawet uroczych i zaskakujących upominków dla przyjaciół.To co wyróżnia „Wymysły Malitki DIY” od innych poradników na rynku to bardzo zrozumiałe instrukcje wykonania poszczególnych przedmiotów, oraz jasno przedstawione poziomy ich trudności. Do tego wszystkiego książka okraszona jest zbiorem przepięknych zdjęć.Pozycja jest świetnym wyborem zarówno dla osób początkujących jak i długoletnich miłośników DIY.Jesteśmy przekonani, że każdy czytelnik odnajdzie w książce projekty, które z powodzeniem zrealizuje w zaciszu swojego domu.O Autorce:Partycja Malitka jest założycielką bloga Wymysły Malitki, na którym już od lat publikuje swoje pomysły na upiększanie naszych domów, mieszkań i ogrodów. Poradnik, o którym właśnie czytacie jest spełnieniem marzenia Autorki o popularyzowaniu idei zrób to sami namawiania coraz większej liczby osób do tworzenia nietuzinkowych i oryginalnych dekoracji, które zmieniająwnętrza na bardziej niebanalne i indywidualne.

Książkę ciężko odróżnić od nowej pozycji. ... Wymysły Malitki DIY; Ostatnia aktualizacja: 2020-09-01 02:08:13 Tytułów w bazie: 237190; Działy.

Jeśli kochasz majsterkować, szukasz inspiracji na niebanalne pomysły na prezent lub aktualnie urządzasz dom to nasz poradnik został stworzony właśnie dla Ciebie. Wymysły Malitki DIY to zbiór pomysłów na piękne przedmioty do samodzielnego wykonania dla każdego. Jeśli kochasz majsterkować, szukasz inspiracji na niebanalne pomysły na prezent lub aktualnie urządzasz dom to nasz poradnik został stworzony właśnie dla Ciebie. Wymysły Malitki DIY.

POWIĄZANE KSIĄŻKI