W poszukiwaniu złotego środka. Spotkania

W poszukiwaniu złotego środka. Spotkania - Hanna Hippler | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Hanna Hippler
WYMIAR
4,41 MB
NAZWA PLIKU
W poszukiwaniu złotego środka. Spotkania.pdf
ISBN
1198134504591

OPIS

Zosia, Leon i Dorota poznają się w Małym Cichym. To właśnie tam, w magicznej scenerii pośród majestatycznych Tatr, przeżywają wspólnie piękne chwile. Spotkania na szlaku, podczas modlitwy w górskim kościółku czy w domu pani Kasi przy pięknie pachnącym cieście, obfitują w głębokie rozmowy o życiu i przemijaniu. Każdy z bohaterów nosi w sobie wiele miłości i cierpienia. Czy przeszłość stanie im na drodze do szczęścia? Czy przyszłość będzie potrafiła jawić się w piękniejszych barwach niż to, co mają tu i teraz, w cieniu potężnego Giewontu?Sięgnij po książkę autorstwa Hanny Hippler, by nauczyć się cieszyć każdym dniem i odpocząć, delektując poezją i górskimi krajobrazami. Może dzięki powieści i Ty odnajdziesz swój własny złoty środek…? Hanna Hippler - ur. w 1963 r. w Poznaniu dumna mama trójki dorosłych dzieci. Babcia pisząca dla wnuków wiersze i bajki. Dojrzała kobieta odkrywająca swoją siłę. Wierzy w Boga, kocha zwierzęta i niektórych ludzi. (Resztę lubi). Odpoczywa w górach, na rowerze, w kajaku i na hamaku w swoim ogrodzie. Zawsze ma w torbie jakąś książkę więc nigdy się nie nudzi. Uwielbia śpiewać i tańczyć. W poszukiwaniu złotego środka. Spotkania to jej debiut literacki.

Spotkania / Fabryka dygresji - Zosia, Leon i Dorota poznają się w Małym Cichym. To właśnie tam, w magicznej scenerii pośród majestatycznych Tatr, przeżywają wspólnie piękne chwile.

Księgarnia internetowa dla spragnionych wiedzy. Szybkie wysyłki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI