Tysiąc lat temu w Gnieźnie

Tysiąc lat temu w Gnieźnie - Jarosław Gryguć | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jarosław Gryguć
WYMIAR
8,56 MB
NAZWA PLIKU
Tysiąc lat temu w Gnieźnie.pdf
ISBN
6267553636882

OPIS

W trakcie tej narracji czytelnik poznaje życie codzienne zwykłych mieszkańców grodu, takich jak rzemieślnicy, kupcy, ale też tych, którzy tworzyli drużynę książęcą. W książce nie zabraknie również ważnych dla miasta wydarzeń oraz związanych z nimi zabytków. Na jednej ze stron można znaleźć ilustrację prezentującą sposób wykonania Drzwi Gnieźnieńskich, najcenniejszego zabytku sztuki romańskiej w Polsce. Ilustracje to jeden z ważniejszych powodów, dla których książkę po prostu należy mieć. Kolejny

Okładka miękka. Dostawa: od 6,99 zł (darmowa dostawa z abonamentem Legimi dla zakupu od 50,00 zł) Czas wysyłki: 1-2 dni robocze + czas dostawy. Tysiąc lat temu w Gnieźnie | Jarosław Gryguć | Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie.

W trakcie tej narracji czytelnik poznaje życie codzienne zwykłych mieszkańców grodu, takich jak rzemieślnicy, kupcy, ale też tych, którzy tworzyli drużynę książęcą. ... Mija 1017 lat od historycznego Zjazdu Gnieźnieńskiego.

POWIĄZANE KSIĄŻKI