Komórki macierzyste. Rewolucja w medycynie

Komórki macierzyste. Rewolucja w medycynie - Neil H. Riordan | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Neil H. Riordan
WYMIAR
3,39 MB
NAZWA PLIKU
Komórki macierzyste. Rewolucja w medycynie.pdf
ISBN
9960332918657

OPIS

W książce znajdziemy opinie osób badających komórki macierzyste, wspomnienia gwiazd sportu i hollywoodzkich celebrytów, a także świadectwa zwykłych ludzi, którym pomogło leczenie komórkami macierzystymi tam, gdzie tradycyjna medycyna była bezradna. Wiele z tych osób traciło już nadzieję. I tu są opisane ich historie.Autor książki, Neil H. Riordan, zebrał swoje doświadczenia i w przystępny dla czytelnika sposób, przedstawił swoją wiedzę, wyjaśniając jak i dlaczego komórki macierzyste mogą być częścią medycyny przyszłości.

- Riordan Neil H. W książce znajdziemy opinie osób badających komórki macierzyste, wspomnienia gwiazd sportu i hollywoodzkich celebrytów, a także świadectwa zwykłych ludzi, którym pomogło leczenie komórkami macierzystymi tam, gdzie tradycyjna medycyna była bezradna. KOMÓRKI MACIERZYSTE.

W Instytucie Aspazja wykonujemy między innymi zabieg z wykorzystaniem nowoczesnego urządzenia Celltibator. Komórki macierzyste to jeden z przełomów nauki, ich potencjał wciąż jest odkrywany. Obecnie komórki macierzyste okazują się nieocenione w kolejnych dziedzinach medycyny, a potoczna nazwa, jaka do nich przylgnęła - „klucz do długowieczności" - może kryć w sobie ziarno prawdy..

POWIĄZANE KSIĄŻKI