Jak Feniks z popiołów

Jak Feniks z popiołów - Greta Gulsen | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Greta Gulsen
WYMIAR
5,17 MB
NAZWA PLIKU
Jak Feniks z popiołów.pdf
ISBN
6972705825840

OPIS

Jak Feniks z popiołów to książka dwuwarstwowa. Jedna warstwa to świat medyczny: młoda lekarka Laura, główna bohaterka, inni lekarze i pacjenci szpitala, ich romanse, przyjaźnie, niechęci, tragedie i fascynacje. By pomóc czytelnikowi odkryć drugą warstwę i zmusić go do myślenia, Autorka nie waha się poruszać delikatnych tematów, stawiać bohaterów przed trudnymi wyborami czy wciąż zaskakiwać zwrotem akcji, często brutalnym. Po co? Oto jedna z lekcji:Proszę cieszyć się życiem i brać z niego garściami. Nie każdy mój pacjent ma tyle szczęścia, by dostać nowe życie. Odrodzić się niczym Feniks z popiołów.To wszystko zaś w atmosferze czasów międzywojnia i kina przedwojennego, przy akompaniamencie niezapomnianych piosenek. Iście niebanalne połączenie.

grec. Feniks - legendarny ptak z Etiopii, który pod koniec długiego życia spalał się na stosie, a z popiołów odradzał się na nowo.

wiklasia Dołączył: 13 maj 2016 Skąd: Silesia Posty: 1512 Dodany 23:16, 20 gru 2020 By każdy odnalazł w tym świątecznym czasie to, czego najbardziej potrzebuje. Dla niektórych to będzie pewnie święty spokój, Tatra - kamienie milowe : 1850 - w Koprivnicach, które w tamtym czasie nosiły nazwę Nesselsdorf, czeski przedsiębiorca Ignác Šustala zakłada fabrykę produkującą bryczki i wagony kolejowe.

POWIĄZANE KSIĄŻKI