Ambasadorowa

Ambasadorowa - Edyta Włoszek | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Edyta Włoszek
WYMIAR
3,50 MB
NAZWA PLIKU
Ambasadorowa.pdf
ISBN
8980201012412

OPIS

Książka jest nieodpartym dowodem na ostateczne obalenie stereotypu, że przemoc domowa zdarza się jedynie w rodzinach ubogich. Sprawca, który dopuszcza się przemocy wobec swoich najbliższych równie dobrze może być np. Ambasadorem, który za czterema ścianami swojego domu zmienia się w zwykłego tyrana domowego. Na jego nieszczęście pani ambasadorowa bardzo kocha swoje dzieci i dla nich postanawia walczyć ! Ta historia zdarzyła się naprawdę.Maja Newecka-Wnukowska, „Dlaczemu“Wiem, że kobiety, które kiedykolwiek doświadczyły bólu, upokorzenia i wmówionej słabości, znajdą w tej historii siebie. Wiem też, że każda z nich znajdzie zrozumienie, wsparcie i nadzieję, które doprowadzą do odkrycia swojej mocy. Jestem pewna, że po jej przeczytaniu wiele z nich zrobi pierwszy krok, a Ewa będzie ich współtowarzyszką w drodze do nowego życia. To historia, która boli, doprowadza do łez. Pokazuje, że nawet bliscy ludzie mogą doprowadzić do udręki. Ale tylko do czasu!... Kiedy zrozumiesz jak bardzo jesteś ważna i że tak jak każdy człowiek masz prawo do szczęścia spokoju i spełnienia.Agnieszka Domeracka, coach, trener, terapeuta, „Yellow Hats Group”Książka jest objęta patronatem Centrum Praw Kobiet.

Product/Service Ambasadorowa - Edyta Włoszek #5. Posted on 30 stycznia 2018 8 listopada 2018 Author Paulina Sosur.

Ambasadorem, który za czterema ścianami swojego domu zmienia się w zwykłego tyrana domowego. Na jego nieszczęście pani ambasadorowa bardzo kocha swoje dzieci i dla ... Sprawca, który dopuszcza się przemocy wobec swoich najbliższych równie dobrze może być np.

POWIĄZANE KSIĄŻKI