Wszystkie nuty życia

Wszystkie nuty życia - Natalia Murawska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Natalia Murawska
WYMIAR
3,42 MB
NAZWA PLIKU
Wszystkie nuty życia.pdf
ISBN
8898882240660

OPIS

Maja nie chce niczego czuć. Tak jest bezpieczniej. Łatwiej. Ma nadzieję, że życie w obcym mieście pozwoli jej zapomnieć o tragedii i pustce, której nic nie może wypełnić.Życiem Mikołaja jest muzyka i to dzięki niej zawsze odnajdywał zapomnienie. Zimowy wieczór i jedna niewłaściwa decyzja sprawi, że wszystko się zmieni.Łączy ich poczucie winy, dzieli bolesna przeszłość.Czy dwa złamane serca będą w stanie znaleźć wspólny rytm? Czy miłość może wygrać z nienawiścią?Czasem trzeba przejść przez ogień, by sięgnąć wody. Historia Mai i Mikołaja jest wyboista i naznaczona cierpieniem, ale razem tworzą coś pięknego - docierają do obiecanej wody. "Wszystkie nuty życia" Natalii Murawskiej poruszają do głębi.Anna Bellon - autorka serii The Last Regret

Łatwiej. Ma nadzieję, że życie w obcym mieście pozwoli jej zapomnieć o tragedii i pustce, której nic nie może wypełnić.

Ma nadzieję, że życie w obcym mieście pozwoli jej zapomnieć o tragedii i pustce, której nic nie może wypełnić. Wszystkie nuty życia to smutna, a zarazem dająca nadzieję, historia dwojga ludzi, którzy bardzo pragną kochać i być kochanymi. Ludzi, którzy próbują uporać się z przeszłością, by móc cieszyć się teraźniejszością i przyszłością.

POWIĄZANE KSIĄŻKI