Serce Benu

Serce Benu - Beata Goździewska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Beata Goździewska
WYMIAR
10,59 MB
NAZWA PLIKU
Serce Benu.pdf
ISBN
4844450543755

OPIS

Kłopoty piętrzą się wokół Ryana Corriona. Trudny charakter i moc, o której działaniu nie ma najmniejszego pojęcia, tylko potęguje jego problemy. Z bezsilności podejmuje naukę u nowo poznanego Żniwiarza. Świat, do tej pory dla niego ułożony, okazuję się wielką niewiadomą, wywołując mętlik w głowie: dhampiry rządzące miastem, druidzi żyjący w zgodzie z naturą, krainy z powieści istniejące w rzeczywistości, a także istoty magiczne, które nie są złe.Nauka o świecie i o byciu Żniwiarzem nie jest pros

Trudny charakter i moc, o której działaniu nie ma najmniejszego pojęcia, tylko potęguje jego problemy. Z bezsilności podejmuje naukę u nowo poznanego Żniwiarza.

Początek obłudy". Tej pierwszej nie czytałam, więc nie umiem się wypowiedzieć na jej temat, nie mam porównania. Książka Serce Benu - Goździewska Beata Kłopoty piętrzą się wokół Ryana Corriona.

POWIĄZANE KSIĄŻKI