Piórem i stylem. Norwidowskie toposy i techniki artystyczne

Piórem i stylem. Norwidowskie toposy i techniki artystyczne - Adela Kuik-kalinowska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Adela Kuik-kalinowska
WYMIAR
7,49 MB
NAZWA PLIKU
Piórem i stylem. Norwidowskie toposy i techniki artystyczne.pdf
ISBN
7647007203051

OPIS

Prezentowana publikacja to zbiór studiów i szkiców o Cyprianie Norwidzie i jego twórczości, zogniskowanych na wybranych aspektach stylu artystycznego oraz systemu wartości poety. Jest to dialogowanie z artystą o wymagającej postawie egzystencjalnej i ideowej, z twórcą, który w sposób „całkowity" poświęcił się sztuce. Twórczość Norwida zarówno w przestrzeni słowa, jak też plastyki stanowi interesujący sposób połączenia literatury i rysunku w dziele jednego artysty, który scala panoramę i detal, k

w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. €23.02 - Prezentowana publikacja to zbiór studiów i szkiców o Cyprianie Norwidzie i jego twórczości, zogniskowanych na wybranych aspektach stylu artystycznego oraz systemu wartości poety.

Tytuł: Piórem i stylem Podtytuł: Norwidowskie toposy i techniki artystyczne Autor: Kuik-Kalinowska Adela Wydawnictwo: Towarzystwo Naukowe Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego ISBN: 9788373068407 Języki: polski Rok wydania: 2019 Ilość stron: 244 Format: 16.5x24.0cm Oprawa: Twarda Waga ... Książka Piórem i stylem Norwidowskie toposy i techniki artystyczne, pochodzi z wydawnictwa Katolicki Uniwersytet Lubelski. Autorem książki jest Adela Kuik-Kalinowska.

POWIĄZANE KSIĄŻKI