Draka w muzeum

Draka w muzeum - Agata Loth-Ignaciuk | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agata Loth-Ignaciuk
WYMIAR
4,81 MB
NAZWA PLIKU
Draka w muzeum.pdf
ISBN
2992305160099

OPIS

– Mogę wejść, gdzie chcę, nawet do skarbca.Albo do Muzeum. Nocą. Jeśli tylko będę miał ochotę! – przechwala się Janek.…i od tego wszystko się zaczęło.Muzeum Narodowe w Warszawie staje się scenerią sensacyjnych przygód Stefka, Janka i ich dziadka. Bracia zaintrygowani przeczytaną w gazecie historią włamywaczy postanawiają pójść w ich ślady. Zakładają się z kolegami, że zdołają zakraść się do Muzeum, wyniosą z niego dzieło sztuki, a całą aferę opiszą gazety. Sensacyjna akcja Draki w Muzeum przeplata się z fascynującą opowieścią o sztuce. Wszystkich zaskoczą zdarzenia, których nie przewidzieli.Książka wydana we współpracy z Muzeum Narodowym w Warszawie.

Pomysł jest zaskakująco prosty i tylko pozornie niepedagogiczny: dwaj bracia, Stefek i Janek zakładają się z kolegami. Podejmują wyzwanie - mają dostać się do muzeum nocą i wynieść z niego dzieło sztuki.

Wystarczy pomysłowa fabuła, w ramach której dwóch braci decyduje się w spektakularny sposób zabrać z muzeum jeden z tamtejszych eksponatów. ? Mogę wejść, gdzie chcę, nawet do skarbca. Albo do Muzeum.

POWIĄZANE KSIĄŻKI