Chcę kontemplować Boga

Chcę kontemplować Boga - Andrzej Muszala | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrzej Muszala
WYMIAR
7,72 MB
NAZWA PLIKU
Chcę kontemplować Boga.pdf
ISBN
3409186152217

OPIS

„Chrześcijaństwo do kwadratu” ? to seria książek skierowanych do osób pragnących pogłębić swoje życie duchowe poprzez modlitwę, zawierzenie i życie w postawie zapomnienia o sobie. W każdej pozycji przyglądamy się jednej postaci, która okazuje się dziś szczególnie kompetentnym przewodnikiem po ścieżkach prowadzących do zjednoczenia z Bogiem. W serii znajdą się także pozycje pomocne do pełnego i dojrzałego życia wiarą i miłością w obecnych, nowoczesnych czasach. A wszystko po to, by spełnić pragnienie Jezusa: „Obyś był zimny albo gorący!” (Ap 3, 15).Pochwycony przez Boga, „przyjaciel Ducha Świętego”, rozpowszechniał duchowość Świętych Karmelu, kontemplatyk w pełni zanurzony w historii Kościoła XX wieku. Założyciel Instytutu świeckiego Notre Dame de Vie, pisarz (Chcę widzieć Boga), budowniczy, misjonarz, który zjeździł świat wzdłuż i wszerz. Mistyk, prorok, realista, wierny uczeń Soboru Watykańskiego II.(bp Guy Gaucher, La vie du Pere Marie-Eugene de l’Enfant Jésus)

Kraj odbioru zamówienia . Zastosuj zmiany Wyszukiwanie zaawansowane.

W każdej pozycji przyglądamy się jednej postaci, która okazuje się dziś szczególnie kompetentnym przewodnikiem po ścieżkach prowadzących do zjednoczenia z Bogiem. To prawda, że można kontemplować i adorować w Duchu. Lecz Bóg Wcielony ma swe ludzkie i osobiste Oblicze, które mogę kontemplować tylko w Manoppello.

POWIĄZANE KSIĄŻKI