Świat w sekundzie

Świat w sekundzie - Minhos Martins | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Minhos Martins
WYMIAR
4,54 MB
NAZWA PLIKU
Świat w sekundzie.pdf
ISBN
7420361714971

OPIS

„Świat w sekundzie” pokazuje, że w czasie jednej sekundy mogą wydarzyć się rzeczy zwyczajne lub wręcz przeciwnie ? niezwykłe, takie, które wprawią w ruch nowe łańcuchy zdarzeń.Utrzymana w komiksowej stylistyce książka konfrontuje czytelnika z różnorodnością świata, ludzi i sytuacji: na każdej rozkładówce otwiera się nowe okno, przez które można zobaczyć, co dzieje się w wielu miejscach globu w tej samej sekundzie. Podczas lektury zwiedzamy niemalże cały świat (na ostatnich stronach książki zna

Utrzymana w komiksowej stylistyce książka konfrontuje czytelnika z różnorodno „Świat w sekundzie" pokazuje, że w czasie jednej sekundy mogą wydarzyć się rzeczy zwyczajne lub wręcz przeciwnie - niezwykłe, takie, które wprawią w ruch nowe łańcuchy zdarzeń. Utrzymana w komiksowej stylistyce książka konfrontuje czytelnika z różnorodnośc „Świat w sekundzie" pokazuje, że w czasie jednej sekundy mogą wydarzyć się rzeczy zwyczajne lub wręcz przeciwnie - niezwykłe, takie, które wprawią w ruch nowe łańcuchy zdarzeń.

Utrzymana w komiksowej stylistyce książka konfrontuje czytelnika z różnorodnością świata, ludzi i sytuacji: na każdej rozkładówce otwiera ... „Świat w sekundzie" pokazuje, że w czasie jednej sekundy mogą wydarzyć się rzeczy zwyczajne lub wręcz przeciwnie ? niezwykłe, takie, które wprawią w ruch nowe łańcuchy zdarzeń. Utrzymana w komiksowej stylistyce książka konfrontuje czytelnika z różnorodno „Świat w sekundzie" pokazuje, że w czasie jednej sekundy mogą wydarzyć się rzeczy zwyczajne lub wręcz przeciwnie - niezwykłe, takie, które wprawią w ruch nowe łańcuchy zdarzeń.

POWIĄZANE KSIĄŻKI