Serce z guzików

Serce z guzików - Andrzej Marek Dębkowski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrzej Marek Dębkowski
WYMIAR
11,53 MB
NAZWA PLIKU
Serce z guzików.pdf
ISBN
4814491030071

OPIS

Akcja zaczyna się w 1939r. Porucznik ułanów w zawierusze Kampanii Wrześniowej, traci kontakt ze swoim pułkiem. Kiedy udaje mu się wyjść z okrążenia wojsk niemieckich, zatrzymuje się z oddziałem ułanów, na postój w przypadkowym gospodarstwie. Tam poznaje dziewczynę, w której zakochuje się z wzajemnością. Zanim jednak los ich złączy przeżyją wiele perypetii.Realia Polski powojennej, odsiadka w więzieniu na Rakowieckiej, rodzinny dramat. Co jeszcze spotka bliskich sobie ludzi? Bohaterstwo uczestników wojny, aspekty życia codziennego, złe i dobre decyzje polityków, cierpienie i śmierć żołnierzy, nikczemność i odwaga. „Serce z guzików ” wnosi do wojennego tematu jeszcze coś innego. Dębkowski pisze o uczuciu, które może wydać się wyidealizowane, ale na pewno optymistyczne i ku pokrzepieniu. W okresie pełnym krwi i brutalnych zachowań, jest jeszcze miejsce na wierność, na dotrzymywanie obietnic i na czułość.

Ona: w zasadzie wiemy tylko tyle, że pochodzi ze wsi i mieszka z ojcem. Spotykają się przy Serce z guzików to książka w której poznajemy Andrzeja, młodego porucznika, który wyruszył na wojnę.

Opisano już bohaterstwo jejuczestników, aspekty życia codziennego, złe i dobre decyzj... Serce z guzików | Dębkowski Andrzej Marek | Psychoskok. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Serce z guzików Andrzej Marek Dębkowski.

POWIĄZANE KSIĄŻKI