Przygody Leonka. Szalone wakacje na wsi

Przygody Leonka. Szalone wakacje na wsi - Paweł Choroszczak | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paweł Choroszczak
WYMIAR
9,72 MB
NAZWA PLIKU
Przygody Leonka. Szalone wakacje na wsi.pdf
ISBN
3690713428509

OPIS

Bohaterem opowiadań „Szalone wakacje na wsi” autorstwa Pawła Choroszczaka jest niefrasobliwy urwis, sześcioletni Leonek. Zanim pójdzie do pierwszej klasy szkoły podstawowej, przeżyje najbardziej szalone wakacje z możliwych! Wakacje u dziadków na wsi! Niesamowite przygody rozpoczynają się już podczas podróży do dziadków! Najpierw, jadąc z tatą samochodem, łapią gumę. Potem spotykają groźnie wyglądających harleyowców, którym niszczą motor. To Leonek musi ratować ich z opresji, by nie stała im się

Przygody Leonka. Szalone wakacje na wsi Dostępność: Towar na zamówienie.

Sześcioletni Leonek po wakacjach zostanie uczniem pierwszej klasy, zanim jednak to nastąpi, przeżyje niezapomniane wakacje u dziadków na wsi. Przygody Leonka Szalone wakacje na wsi Paweł Choroszczak. Psychoskok Przygody Leonka Szalone wakacje na wsi Paweł Choroszczak.

POWIĄZANE KSIĄŻKI