Przetrwać noc

Przetrwać noc - Krzysztof Łabenda | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krzysztof Łabenda
WYMIAR
5,38 MB
NAZWA PLIKU
Przetrwać noc.pdf
ISBN
8526077882142

OPIS

„Przetrwać noc”, to powieść Krzysztofa Piotra Łabendy, którą podobnie jak „Kleszcz”, można zaliczyć do gatunku ocierającego się o political fiction. Nie brakuje w niej rozbudowanych wątków psychologicznych i filozoficznych, jak również historii miłosnej. Autor wprowadza czytelnika w polityczny świat partii Pobożni i Sprawiedliwi, która to bezwzględnie rządzi krajem na wzór dyktatury komunistycznej, a przywódca partii Mirosław Warszawski, jest traktowany jak największe guru ? trzeba oddawać mu cz

„Kleszcz". Autor znów przenosi nas w czasy, gdy Polską rządzą Pobożni i Sprawiedliwi.

„Kleszcz". Zarówno w jednej, jak i drugiej, czytelnik trafia na czasy, kiedy to Polską rządzi niepodzielnie jedna partia ... Książka Przetrwać noc - Łabenda Krzysztof Piotr Kup Najtaniej w Księgarni Internetowej Selkar.pl Błyskawiczna Wysyłka w 24h Chirurdzy (2005) Grey's Anatomy s16e10 Przetrwać noc (2020) - Sprawdź informację o tym odcinku: obsada, twórcy, galeria i forum odcinka. „Przetrwać noc" Krzysztofa Piotra Łabendy to kryminał polityczny.

POWIĄZANE KSIĄŻKI