Pola Negri. Seria Idol

Pola Negri. Seria Idol - Justyna Styszyńska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Justyna Styszyńska
WYMIAR
6,57 MB
NAZWA PLIKU
Pola Negri. Seria Idol.pdf
ISBN
9343910317935

OPIS

IDOL. Pola Negri wprowadzi czytelników w świat początku XX wieku. Dzięki Poli Negri (Apolonii Chałupiec), wielkiej gwieździe kina niemego, odkryjemy magię czasów, w których po ulicach Warszawy, Berlina,Nowego Jorku jeździły dorożki, a samochody były rzadkością. Na parkietach królował wówczas szalony taniec Apasz, a w kinie do filmu przygrywał pianista. Pola Negri to kolejna już książka interaktywna serii IDOL, w której znajdziecie naklejki oraz wiele ciekawych zadań do wykonania.„IDOL” to seria książek interaktywnych dla dzieci w wieku szkolnym opowiadających o wielkich postaciach z historii, które wniosły cenny wkład do światowej nauki, kultury czy sztuki i mogą być wzorem do naśladowania.Dotychczas w serii ukazały się: Idol. Maria Skłodowska-Curie,Idol. Frida Kahlo orazIdol. Mikołaj Kopernik

"IDOL" to seria książek interaktywnych dla dzieci w wieku szkolnym opowiadających o wielkich postaciach z historii, które wniosły cenny wkład do światowej nauki, kultury czy sztuki i mogą być wzorem do ... Widnokrąg: Idol. Pola Negri już od 34,00 zł - od 34,00 zł, porównanie cen w 1 sklepach.

„IDOL" to seria książek interaktywnych dla dzieci w wieku szkolnym opowiadających o wielkich postaciach z historii, które wniosły cenny wkład do światowej nauki, kultury czy sztuki i mogą być wzorem ... Idol. Pola Negri już od 21,66 zł - od 21,66 zł, porównanie cen w 27 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI