Mitek

Mitek - Jolanta Barthel | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jolanta Barthel
WYMIAR
12,90 MB
NAZWA PLIKU
Mitek.pdf
ISBN
7139653520616

OPIS

Zestaw dwóch bajek w wersji polskiej i niemieckiej oraz audiobook dołączony do wersji niemieckiej.Głównym bohaterem bajeczki jest mały Kacperek, który zaprzyjaźnia się ze ślimakiem. Jak to w bajkach bywa, to małe zwierzątko potrafi mówić, co znacznie ułatwia ich relacje. Oboje spędzają ze sobą bardzo dużo czasu, a znajomość rozrasta się i przybiera na sile. Któregoś dnia podczas spaceru nad jezioro, ślimak oznajmia, że jest tu tak pięknie i chciałby zostać już tu na stałe. Kacperkowi zrobiło

76-8628988 e-mail: [email protected] Complies with fixing requirements in Section 8 NZS 3604:2011. The BOWMAC StudLok forms an integral part of the MiTek Truss & Frame design and layout. MiTek is the worldwide leader in roof truss technology.

Timeline Founded in 1955 and a Berkshire Hathaway company since 2001. Products.

POWIĄZANE KSIĄŻKI