Księga imion

Księga imion - Cezary Dobies | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Cezary Dobies
WYMIAR
9,39 MB
NAZWA PLIKU
Księga imion.pdf
ISBN
1850981939129

OPIS

Kolejna odsłona twórczości poetyckiej Cezarego Dobiesa.Książka składa z trzech części. Pierwsza przedstawia to, co się dokonało, czyli miłość, życie i śmierć.Druga mówi o niedokonanym, opowiada o pracy, zmaganiach współczesnego człowieka.Trzecia powraca do dziejów biblijnych, przybliża historie znane i zapomniane, i umieszcza je w warunkach obecnej epoki.

Poniżej znajduje się alfabetyczna lista polskich imion. Jeśli chcesz zobaczyć bardziej szczegółowe wyjaśnienie pochodzenia nazwy i znaczenia, proszę klikać i dowiedz się więcej. Książka Księga utraconych imion autorstwa Harmel Kristin , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 31,49 zł .

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Imiona dla dziewczynek nowoczesne, tradycyjne, polskie i zagraniczne. Ich znaczenie, pochodzenie i zdrobnienia znajdziesz w naszej księdze imion żeńskich - Strona 1 Księga imion dzieci.

POWIĄZANE KSIĄŻKI