Góry i ich zwykli-niezwykli mieszkańcy

Góry i ich zwykli-niezwykli mieszkańcy - Justyna Styszyńska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Justyna Styszyńska
WYMIAR
5,35 MB
NAZWA PLIKU
Góry i ich zwykli-niezwykli mieszkańcy.pdf
ISBN
1202891982165

OPIS

Czwarta książka z naklejkami dla najmłodszych z serii „Zwykli ? niezwykli mieszkańcy”. Tym razem autorka zabiera małych czytelników w podróż na górskie szczyty i przełęcze. W prostych słowach opowiada o tym, skąd się biorą góry, doliny i górskie jeziora oraz jakie zwierzęta je zamieszkują, dodając sporo pobudzających wyobraźnię ciekawostek. Niedźwiedzie, kozice, rysie, świstaki, sarny, łasice, myszołowy, orły, pomurniki, wydry czy norniki ? wszyscy mieszkańcy gór mają specjalne zdolności, dzięki którym mogą przetrwać w surowym górskim klimacie. Które górskie zwierzęta są towarzyskie, a które wolą samotność? Jak długo wydra może wytrzymać pod wodą? Czy kozica umie wdrapać się na pionową skałę? Z książką Justyny Styczyńskiej można przygotować się na wycieczkę w góry, ale można też puścić wodze fantazji i stworzyć własnych mieszkańców Tatr. Ciekawe, jak myszołów wyglądałby z głową kozicy? A może wydra wolałaby mieć orle skrzydła? Cztery arkusze z naklejkami zapewniają wspaniałą zabawę. Ten sam przyjazny format, odpowiedni dla małych, dziecięcych rączek, wysoka jakość papieru i naklejki wielokrotnego użytku. Książka objęta jest patronatem Tatrzańskiego Parku Narodowego. W serii ukazały się także: BIEGUNY i ich zwykli-niezwykli mieszkańcy LAS i jego zwykli-niezwykli mieszkańcy ŁĄKA i jej zwykli-niezwykli mieszkańcy

Tym razem autorka zabiera małych czytelników w. 29,90 zł 26,31 zł Seria Zwykli-niezwykli mieszkańcy Justyny Styszyńskiej to krótkie opowiastki… Każdy rodzić wie, że na długie podróże, deszczowe dni, choroby i inne nieprzewidziane sytuacje najlepsze są książeczki z naklejkami, które mogą zająć uwagę pociechy na dłużej. Opis: Góry i ich zwykli-niezwykli mieszkańcy - Styszyńska Justyna.

Autorka zachęca do puszczenia wodzów fantazji i stworzenia własnych mieszkańców Tatr. Góry i ich zwykli-niezwykli mieszkańcy; Góry i ich zwykli-niezwykli mieszkańcy . Michał Koziński, Justyna Styszyńska.

POWIĄZANE KSIĄŻKI