Co się stało? Wielkie plamy

Co się stało? Wielkie plamy - K. I H. Lijklema | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
K. I H. Lijklema
WYMIAR
12,46 MB
NAZWA PLIKU
Co się stało? Wielkie plamy.pdf
ISBN
9461033937802

OPIS

Kto jak kto, ale dzieci są z plamami za pan brat ? z reguły tworzą ich dużo i się nimi nie przejmują! I słusznie, bo większość da się bez trudu wyczyścić. A często z takiej plamy można się uśmiać do łez lub nawet być z niej dumnym, bo plamy oznaczają, że mały człowiek się czegoś nowego nauczył, albo przynajmniej próbował.Książka z dużą dozą humoru traktuje o „brudnych sprawach”, które każde dziecko i rodzic tak dobrze znają. Warto razem na wesoło zastanowić się, skąd się biorą różne plamy i czy da się ich unikać!W tej książce historia dzieje się niejako poza kadrem. Każde zdanie i ilustracja pokazują finał pewnej sytuacji, stanowią odrębną historię, którą można sobie dopowiedzieć i dowolnie rozwinąć, wspaniale się przy tym bawiąc. Z pewnością każdy mógłby dorysować kilka swoich przygód.Wspólne czytanie to świetna okazja do poruszenia z dzieckiem trudnych tematów. Prosta i naprawdę zabawna forma opowieści zachęca do przyjrzenia się własnym niepowodzeniom i pogodzenia się z faktem, że czasem coś się nie udaje, a czasem udaje, tylko później trzeba posprzątać.Wymowne ilustracje i zabawne, pisane dużą czcionką komentarze sprawiają, że dziecko może odkrywać opowiedziane historyjki zarówno samodzielnie lub z rodzicami.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Co się stało? - Wielkie plamy. tekst i ilustracje: Karolina & Hans Lijklema, wydawnictwo: Widnokrąg, 2018, objętość: 32 strony, dla dzieci w wieku: 3+, cena okładkowa: 20 zł.

Kto jak kto, ale dzieci są z plamami za pan brat - z reguły tworzą ich dużo i się nimi nie przejmują! I słusznie, bo większość da się bez trudu wyczyścić. Kup teraz na Allegro.pl za 12,74 zł - CO SIĘ STAŁO WIELKIE PLAMY KSIĄŻKA z miasta Warszawa. Stan: nowy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI