Za siódmą górą

Za siódmą górą - Magda Małkowska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magda Małkowska
WYMIAR
12,2 MB
NAZWA PLIKU
Za siódmą górą.pdf
ISBN
3082279632528

OPIS

Miłce umiera tata, a wraz z nim odchodzą jego bajki, które opowiadał jak nikt. W tym najpiękniejszą o czekoladowym koniu. Dziewczynka zamyka się w sobie, próbuje być „dzielna” i „nie przeszkadzać”. Myśli, że jest już prawie dorosła, ma przecież 8 lat. Oprócz taty i świata jego opowieści traci też mamę, którą całkowicie pochłania własna żałoba i opieka nad młodszą siostrą. Szczęśliwie pewnego dnia mama odkrywa w sobie siłę, by wysłuchać Miłki, a nie tylko wymienić się z nią informacjami. Dzięki ich dobrej rozmowie dziewczynka dopuszcza do siebie emocje i wspólnie z mamą odnajduje drogę do dawnych bajek.Za siódmą górą, drugie opowiadanie terapeutyczne z serii „Bajka Plasterek” Fundacji Hospicyjnej, przeznaczone jest dla dzieci w wieku 4?9 lat, którym umarł tata. Książkę może dziecku czytać mama, bliska opiekunka, nauczyciel lub terapeuta.

Klara, podobnie jak wiele osób z jej rodziny, nie znalazła szczęścia. Narzeczony zostawił ją tuż przed ślubem. Za siódmą górą, drugie opowiadanie terapeutyczne z serii „Bajka Plasterek" Fundacji Hospicyjnej, przeznaczone jest dla dzieci w wieku 4-9 lat, którym umarł tata.

Czekają śnieżny puch, zamarznięte stawy i jeziora oraz stary, tajemniczy las. To trzeba zobaczyć! „Za Siódmą Górą".

POWIĄZANE KSIĄŻKI