Wirtualne państwo jako przestrzeń edukacji obywatelskiej

Wirtualne państwo jako przestrzeń edukacji obywatelskiej - Grzegorz Stunża | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Grzegorz Stunża
WYMIAR
5,71 MB
NAZWA PLIKU
Wirtualne państwo jako przestrzeń edukacji obywatelskiej.pdf
ISBN
5964878958569

OPIS

Tak zwane mikronacje (wirtualne państwa, v-państwa), podobnie jak inne zjawiska społeczne powstające w oparciu o „nowe media”, są jeszcze stosunkowo słabo rozpoznane. Tematyce mikronacyjnej poświęcono w Polsce zaledwie kilka artykułów, nie monitoruje się także na bieżąco rozwoju zjawiska i jego przemian. Wirtualne państwa są słabo opisane również na świecie, a główne publikacje na ich temat mają charakter prasowy, utrzymane są w większości w tonie opisu ciekawego, ale jednak epizodycznego wydar

wyszukiwanie zaawansowane Tytuł / nazwa. Autor / wykonawca / reżyser.

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Tak zwane mikronacje (wirtualne państwa, v-państwa), podobnie jak inne zjawiska społeczne powstające w oparciu o „nowe media", są jeszcze stosunkowo słabo rozpoznane. Tematyce mikronacyjnej poświęcono w Polsce zaledwie kilka artykułów, nie monitoruje się także na bieżąco rozwoju zjawiska i jego przemian.

POWIĄZANE KSIĄŻKI