Ważne są tylko chwile

Ważne są tylko chwile - Angelina Palm | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Angelina Palm
WYMIAR
10,59 MB
NAZWA PLIKU
Ważne są tylko chwile.pdf
ISBN
3396577553745

OPIS

Anastazja, główna bohaterka powieści „Ważne są tylko chwile”, z pozoru zwyczajna kobieta, z biegiem czasu dochodzi do wniosku, że nie odpowiada jej życie, którego stała się częścią. Bolesne doświadczenia spowodowały, że zamknęła się w sobie i rzuciła w wir pracy. Na zewnątrz opancerzona w grubą skorupę, wydawała się silna i niezależna. Wbrew pozorom, jak każda kobieta, potrzebowała jednak czułości, miłości i przyjaźni. Po nieudanym małżeństwie zaczęła intensywnie analizować, czego chce od życia.

Kobietę, która jednak jest na tyle silna, by przeciwstawić się przeciwnościom losu i wziąć życie w swoje ręce. Kobietę, która szuka życiowego celu, a kiedy już wie, czym on jest, niestrudzenie dąży do ... „Ważne są tylko chwile" to uniwersalna opowieść o człowieku, który szuka szczęścia tam, gdzie inni go nie szukają bądź boją się go tam szukać, ze względu na schematy, jakie narzuca im społeczeństwo. Anastazja, główna bohaterka książki „Ważne są tylko chwile", to młoda wykształcona kobieta, z pozoru zwyczajna, jak miliony innych.

You're signed out. Videos you watch may be added to the TV's watch history and influence TV recommendations.

POWIĄZANE KSIĄŻKI