Tęczowa Julenka

Tęczowa Julenka - Aldona Urbaniak | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aldona Urbaniak
WYMIAR
10,72 MB
NAZWA PLIKU
Tęczowa Julenka.pdf
ISBN
8451252206919

OPIS

Powiem przekornie: „Tęczowa Julenka“, to zbiór obrazów, które opisujemy przerzucając poszczególne kartki książeczki. Można odnieść wrażenie, że Aldona Urbaniak każde zapisane słowo zanurzała wcześniej w rozłożonych na palecie farbach, ponieważ język jej opowiadań jest piękny i barwny, zdradzający malarskie zamiłowania autorki. Co zatem przedstawiają te literackie obrazy? Przygody dziewczynki, spędzającej wakacje z mamą w domku w lesie. Julenka przyjaźni się z ludźmi i ze wszystkimi zwierzętami z

Najmłodsi czytelnicy znajdą w niej przygody dziewczynki spędzającej wakacje z mamą w domku w lesie Sprawdź niskie ceny i kup Tęczowa Julenka w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! „Tęczowa Julenka" Aldony Urbaniak to książeczka, którą z powodzeniem można polecić i dzieciom i dorosłym. Najmłodsi czytelnicy znajdą w niej przyg... „Tęczowa Julenka" Aldony Urbaniak to książeczka, którą z powodzeniem można polecić i dzieciom i dorosłym.

Można odnieść wrażenie, że Aldona Urbaniak każde zapisane słowo zanurzała wcześniej w rozłożonych na palecie farbach, ponieważ język jej opowiadań jest piękny i barwny, zdradzający malarskie zamiłowania autorki. „Tęczowa Julenka" Aldony Urbaniak to książeczka, którą z powodzeniem można polecić i dzieciom i dorosłym. Najmłodsi czytelnicy znajdą w niej przygody dziewczynki spędzającej wakacje z mamą w domku w lesie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI