Podszepty pychy Opowiadania

Podszepty pychy Opowiadania - Joanna Stańda | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Stańda
WYMIAR
10,46 MB
NAZWA PLIKU
Podszepty pychy Opowiadania.pdf
ISBN
6140463778349

OPIS

Podszepty pychy to książka zabierająca czytelnika do czterech różnych światów. Bohaterowie dwóch pierwszych opowiadań żyją w świadomości, że dzięki rewolucji technicznej posiedli atrybuty boskiej władzy do kreowania nowego rodzaju istnień, a przynajmniej decydowania o kształcie ich egzystencji. Bohaterów dwóch następnych opowiadań łączy potrzeba bycia zauważonym, docenionym lub po prostu kochanym. Pragną bliskości drugiego człowieka, ale w rzeczywistości, w której przyszło im żyć te proste, naturalne uczucia nie mogą być zaspokojone. Niewątpliwie autorka stworzyła intrygujące opowiadania, zawierające wiele spostrzeżeń odnoszących się do codziennego życia ludzi, ich wzajemnych relacji, marzeń i pragnień w całkiem nowej rzeczywistości, w której dominuje myśl innowacyjna i wszechobecna technologia. Ale czy dusza człowieka może być zastąpiona przez zaprogramowaną wersję istnienia, a miłość przez ścisłe procedury?

Opowiadania. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Podszepty pychy.

„Podszepty pychy" to zbiór opowiadań opisujących wzajemne ludzkie relacje z życia codziennego oraz pragnienia zupełnie innej rzeczywistości gdzie dominuje wszechobecna i innowacyjna technologia. W opowiadaniu Wiarołomny Innowator autorka dzie Podszepty pychy to książka zabierająca czytelnika do czterech różnych światów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI