Oj, Nellka, Nellka!

Oj, Nellka, Nellka! - Ewa Woźniak-ostrowski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ewa Woźniak-ostrowski
WYMIAR
10,50 MB
NAZWA PLIKU
Oj, Nellka, Nellka!.pdf
ISBN
1263223524825

OPIS

Stare przysłowie mówi, że „pies to najlepszy przyjaciel człowieka”. Mądre i poparte konkretami. Ewa Woźniak-Ostrowski stworzyła ciepłą i poruszającą opowieść, której bohaterką jest Jej suczka Nellka. Człowiek trafia na swego przyjaciela w odpowiednim momencie życia, tak chce los i tak Ewa odnalazła się Nellkę. Przyjaźń na początku niepewna, ale z każdym dniem utwierdzająca się w swej wyjątkowości i silnej więzi. Historia Nellki, która zagościła w sercach właścicieli od początku do samego końca.

Ewa Woźniak-Ostrowski stworzyła ciepłą i poruszającą o, Oj, Nellka, Nellka!, Księgarnia PWN Rzeszów zaprasza Stare przysłowie mówi, że „pies to najlepszy przyjaciel człowieka". Mądre i poparte konkretami.

Ewa Woźniak-Ostrowski stworzyła ciepłą i poruszającą opowieść, której bohaterką jest Jej suczka Nellka Oj, Nellka, Nellka! - Woźniak-Ostrowski Ewa - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl. Szybka i bezpieczna dostawa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI