Nowy dom misia Ludwiczka

Nowy dom misia Ludwiczka - Sylwia Wojciechowska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sylwia Wojciechowska
WYMIAR
7,20 MB
NAZWA PLIKU
Nowy dom misia Ludwiczka.pdf
ISBN
1109420394895

OPIS

"Nowy dom misia Ludwiczka" to ciepła, barwnie ilustrowana opowieść dla dzieci w wieku przedszkolnym. Będzie świetnym punktem wyjścia do wspólnej rozmowy o tym, że rzeczy mają wartość i powinniśmy je szanować. Zamiast psuć i niszczyć, zdecydowanie lepiej jest dbać o nasze zabawki i inne przedmioty należące zarówno do nas, jak i do innych. W książce znajdziemy wskazówki, co możemy zrobić z zabawkami, które już się znudziły lub z których dzieci już wyrosły. Mali czytelnicy dowiedzą się również, co się dzieje z rzeczami, które wyrzucamy na śmietnik. Nie jest to przecież obojętne dla naszego środowiska.

objętość: 32 strony. cena okładkowa: 32,90 zł.

A nie od dziś przecież wiadomo, że dobra energia mnoży się właśnie wtedy, gdy się nią dzielimy. Ale czy nowy dom i nowe życie Misia Ludwiczka to historia tylko o zepsutym pluszaku? Zdecydowanie nie - lektura w lekki, a zarazem prosty w odbiorze dla dzieci sposób wyczerpuje temat do końca. Co zrobić z zabawkami, które się nam już znudziły i którymi się już nie bawię? "Nowy dom misia Ludwiczka" to ciepła, barwnie ilustrowana opowieść dla dzieci w wieku przedszkolnym.

POWIĄZANE KSIĄŻKI