Brunatne sekrety

Brunatne sekrety - Dariusz Krzywdziński | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dariusz Krzywdziński
WYMIAR
10,91 MB
NAZWA PLIKU
Brunatne sekrety.pdf
ISBN
1635168942364

OPIS

Wykonując zawód dziennikarza, trzeba być dociekliwym. Trzeba wnikać w istotę tematu, szperać, zgłębiać i wyciągać wnioski. Taki właśnie jest bohater powieści Dariusza Krzywdzińskiego „Brunatne sekrety” ? Andrzej Nowak. Na co dzień pracujący w jednej z trójmiejskich gazet, jako dziennikarz śledczy tropi afery i nie boi się zaglądać w najciemniejsze zakamarki. Na potrzeby artykułu rozpoczyna współpracę z dawnym kolegą ze szkolnej ławy, który obecnie mieszka w Berlinie ? temat bowiem dotyczy nie ty

Zobacz inne Literatura sensacyjna i grozy, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Czytając „Brunatne sekrety", nie sposób się nudzić - wciągnie cię nie tylko historia bohatera, który pracując jako dziennikarz śledczy, chce zdemaskować grupę przestępczą, której działalność rozpościera się na kilka krajów europejskich. W przeszłość przeniesie cię bowiem niesamowita historia, której źródło ... Brunatne sekrety (E-book) - Ceny już od 11,08 zł Porównaj ceny i zobacz opinie w 6 sklepach.

Pobierz 'Brunatne sekrety' w formacie epub, pdf, mobi. Sprawdź też inne ebooki w księgarni Publio.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI