Wszystko się może zdarzyć

Wszystko się może zdarzyć - Elżbieta Stępień | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Elżbieta Stępień
WYMIAR
11,33 MB
NAZWA PLIKU
Wszystko się może zdarzyć.pdf
ISBN
8128215601218

OPIS

W tej książce drzewa mówią, koniczyna dzieli się swoimi refleksjami, a magiczny pyłek przenosi bohaterów do innego wymiaru. Małgosia ma okazję podróżować w czasie i poznać własną mamę, gdy ta miała tyle lat co ona, odwiedzić świat Axela, powstrzymać przemianę tego świata w Czarny Las… A wszystko zaczyna się od burzy. Wyruszcie z nami w magiczną podróż do krainy, w której spotkać można dobre smoki i gdzie spełniają się marzenia. Poznajcie Kamila, który od wypadku jeździ na wózku, niezaradną Monik

13 czerwca 1975 w Piotrkowie Trybunalskim) - polska piosenkarka, autorka tekstów oraz modelka. Początkowo związana była z grupą Varius Manx, z którą nagrała dwie płyty: Emu i Elf. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

W tym ekipa Olimpii Elbląg. Wszystko stale mieszamy na maleńkim ogniu podgrzewając, aż do uzyskania gładkiej konsystencji. Dodajemy około 60g ciemnego gorzkiego kakao (tak, tak duża ilość, nie pomyliłam się) i nadal mieszamy aż powstanie gładka lśniąca masa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI