Szajna. Ślady ostatnie

Szajna. Ślady ostatnie - Andrzej Piątek | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrzej Piątek
WYMIAR
8,41 MB
NAZWA PLIKU
Szajna. Ślady ostatnie.pdf
ISBN
9457130370718

OPIS

Andrzej Piątek skrupulatnie odnotowuje wszelkie wydarzenia, jakie w związku z Szajną odbywały się w Rzeszowie. Ale nie tylko, bo obserwował też jego spektakle na Ukrainie, Słowacji, w dalekim Meksyku.Tam i w kraju przeprowadził z Szajną wiele interesujących wywiadów, można rzec nawet, że stał się kronikarzem uważnie przyglądającym się jego działalności. Bogactwo doświadczeń Szajny sprawia, że jego wyznań słucha się chętnie, a niektóre sformułowania zapadają w pamięć.

98 (2020) Jako: Olga Krawczyk Opis: Igor Makowski (Jan Kozaczuk) zdejmuje bluzkę Olgi, obnażając jej nagi biust. Gdy dziewczyna siada na nim okrakiem, traci przytomność pod wpływem substancji, którą wstrzyknęła mu do whisky.

Ale nie tylko, bo obserwował też jego spektakle na Ukrainie, Słowacji, w dalekim Meksyku. Tam i w kraju przeprowadził z Szajną wiele interesujących wywiadów, można rzec nawet, że stał się kronikarzem uważnie przyglądającym się jego działalności.

POWIĄZANE KSIĄŻKI