Niematerialne Galatee w wehikułach rozkoszy i bólu

Niematerialne Galatee w wehikułach rozkoszy i bólu - Jan Stasieńko | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jan Stasieńko
WYMIAR
8,35 MB
NAZWA PLIKU
Niematerialne Galatee w wehikułach rozkoszy i bólu.pdf
ISBN
9985581787595

OPIS

„Głównym celem mojego studium jest zbadanie zakresu możliwości budowania podmiotowych relacji pomiędzy użytkownikami różnych technologii medialnych a komunikowanymi za ich pośrednictwem sensami” ? pisze Autor we wstępie. W tym celu posłużył się dobrze zdefiniowanym i zastosowanym pojęciem wehikułu, jako różnoraką technologiczną strukturą zapośredniczenia odbiorcy w urządzeniach, sprawiającą, że doświadczenie ludzkie zyskuje wymiar i treść, a technologia staje się medium dla zachowania i odczuwan

Kultura audiowizualna oraz problematyka wirtualności w ramach cyberkultury to obecnie centralne kwestie kultury i to nie tylko w perspektywie studiów nad nowymi mediami. E-book Niematerialne Galatee w wehikułach rozkoszy i bólu. Technologie mediów jako aparaty kreowania posthumanistycznej intymności - Jan Stasieńko (MOBI) Niematerialne Galatee w wehikułach rozkoszy i bólu.

Zobacz inne Poradniki psychologiczne, najtańsze i najlepsze Niematerialne Galatee w wehikułach rozkoszy i bólu. Technologie mediów jako aparaty kreowania posthumanistycznej intymności - Stasieńko Jan , tylko w empik.com: 45,00 zł .

POWIĄZANE KSIĄŻKI