Korzenie Solidarności30-lecie Ruchu Młodej Polski

Korzenie Solidarności30-lecie Ruchu Młodej Polski - Grzelak Grzegorz | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Grzelak Grzegorz
WYMIAR
12,53 MB
NAZWA PLIKU
Korzenie Solidarności30-lecie Ruchu Młodej Polski.pdf
ISBN
3684818179837

OPIS

Jest zapis spotkania, konferencji, uroczystości i in. wydarzeń, jakie miały miejscu w Gdański 2009 z okazji trzydziestej rocznicy utworzenia Ruchu Młodej Polski, jednej z organizacji opozycji demokratycznej, która wniosła swój wkład w dzieło budowy niepodległej i demokratycznej Rzeczypospolitej. Książka posiada serwis zdjęciowy - 96 fotografii.

Europejskie Centrum Solidarności Książki - Nauki społeczne - Historia - przeczytaj opinie, kupuj online w ... Jest to zapis spotkania, konferencji, uroczystości i in. wydarzeń, jakie miały miejscu w Gdański 2009 z okazji trzydziestej rocznicy utworzenia Ruchu Młodej Polski, jednej z organizacji opozycji demokratycznej, która ... Korzenie Solidarności: 30-lecie Ruchu Młodej Polski pod redakcją Grzegorza Grzelaka i Mirosława Rybickiego Jest to zapis spotkania, konferencji, uroczystości i in.

Materiały konferencyjne (96.09MB) ... jakie miały miejsce w Gdańsku w 2009 roku z okazji trzydziestej rocznicy utworzenia Ruchu Młodej Polski, jednej z organizacji opozycji demokratycznej, która wniosła swój wkład w dzieło ... Korzenie Solidarności 30 lecie Ruchu Młodej Polski.

POWIĄZANE KSIĄŻKI