Łzy starej sosny

Łzy starej sosny - Grażyna Kamyszek | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Grażyna Kamyszek
WYMIAR
8,30 MB
NAZWA PLIKU
Łzy starej sosny.pdf
ISBN
1924591481875

OPIS

Główna bohaterka powieści, Gizela, jest już dojrzałą kobietą, gdy nieoczekiwany splot wydarzeń zmusza ją do podejmowania samodzielnych decyzji. Jest to nie lada wyzwanie, gdy przez pół wieki, w imię miłości i szacunku, żyło się pod presją despotycznego ojca. Sekrety skrywane w polskiej rodzinie, nieoczekiwanie przeniesione do Niemiec, uświadamiają czytelnikom, że nie istnieją idealne domy, że w każdym jest jakieś drugie dno. Retrospektywna opowieść o ludziach, ich poszukiwaniu prawdy o sobie i innych, o nieustannym dojrzewaniu, osnuta jest na kanwie autentycznych wydarzeń wojennych.

Przeczytaj recenzję Łzy starej sosny. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! „Łzy starej sosny" opowiadają o niejednym straconym ludzkim losie.O zdarzeniach, które zmieniają bieg życia, o niewykorzystanych szansach, ale i o nadziei na lepszy czas.

Broszurowa ze skrzydełkami: ISBN: 978-83-660-0461-0: EAN: 9788366004610: Liczba stron: 322: Format: 150x210mm: Cena katalogowa: 39,90 zł ... Główna bohaterka powieści, Gizela, jest już dojrzałą kobietą, gdy nieoczekiwany splot wydarzeń zmusza ją do podejmowania samodzielnych decyzji. Jest to nie lada wyzwanie, gdy przez pół wieki, w imię miłości i szacunku, ... Łzy starej sosny | Kamyszek Grażyna | Białe Pióro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI