Zagrożenia ze strony mediów

Zagrożenia ze strony mediów - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
5,91 MB
NAZWA PLIKU
Zagrożenia ze strony mediów.pdf
ISBN
1680282938307

OPIS

„Wiek XXI charakteryzuje się burzliwym rozwojem mediów na całym świecie, a ma to związek z gigantycznym ożywieniem technologicznym. Nowoczesne technologie informacyjno-komunikacyjne już w ostatniej dekadzie XX wieku zaczęły dynamicznie wkraczać do wszystkich sfer życia człowieka. Dało to początek przemianom społecznym na ogromną skalę. [...] Od momentu rozwoju nowych, a potem nowych nowych mediów ich charakter jest dualistyczny, dobry i zły zarazem”.

Data zakończenia 2019-06-19 - cena 22,49 zł Zagrożenia ze strony mediów - Grażyna Penkowska - opis książki: "Książka porusza problemy aktualne i ważne społecznie. Jest głosem w dyskusji nad nowymi wyzwaniami - szczególnie dla pedagogiki - związanymi z ekspansją informatyczną w różnych dziedzinach życia społecznego". Zagrożenia ze strony mediów 2017 ISBN:9788365155603 - Książki - Nauki społeczne, humanistyczne, ekonomiczne - Socjologia.

Anna Wasilewska „Wiek XXI charakteryzuje się burzliwym rozwojem mediów na całym świecie, a ma to związek z gigantycznym ożywieniem... Zagrożenia w internecie a dzieci - jak ustrzec je przed siecią? Jak widać internet, choć niesie ze sobą wiele możliwości, nie jest do końca przyjaznym miejscem. Wiele osób wykorzystuje go do prowadzenia działalności przestępczej lub do rozpowszechniania treści, które mogą być szkodliwe. zagrozenia-ze-strony-mediow Widzą oni zagrożenie ze strony mediów i starają się ostrzegać nieświadomych użytkowników.

POWIĄZANE KSIĄŻKI