Smartfon i tablet w dziecięcych rękach

Smartfon i tablet w dziecięcych rękach - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
5,11 MB
NAZWA PLIKU
Smartfon i tablet w dziecięcych rękach.pdf
ISBN
3847061626269

OPIS

„Nasza książka jest pokłosiem badań empirycznych, które pozwoliły nam opisać globalny fenomen kultury mobilnej przez pryzmat codzienności, rodzinności, lokalności i prywatności; przez pryzmat znaczeń, jakie mobilna kultura cyfrowa przybiera dla jej uczestników ? dzieci, nastolatków, ich rodziców, nauczycielek wczesnej edukacji. Nasze badania zaprojektowane zostały w duchu paradygmatu nowych mobilności, co oznacza, że zamiast zabiegów katalogowania ludzkiej aktywności w związku z technologiami mo

Cena: 29.25 zł EAN: 9788365155382 ISBN: 9788365155382 Ilość odwiedzin: 132 Opis produktu Nasza ksiazka jest poklosiem badan empirycznych, które pozwolily nam opisac globalny fenomen kultury mobilnej przez pryzmat codziennosci, rodzinnosci, lokalnosci i prywatnosci; przez pryzmat znaczen, jakie ... Smartfon i tablet w dziecięcych rękach - sprawdź opinie i opis produktu. Zobacz inne Audiobooki, najtańsze i najlepsze oferty. Kup teraz na Allegro.pl za 35,98 zł - SMARTFON I TABLET W DZIECIĘCYCH RĘKACH z miasta Wola Kopcowa.

7 egz. Autorzy w poszczególnych odsłonach empirycznych starają się pokazać, jak rodzice, dzieci, nastolatki i nauczycielki wczesnej edukacji uczestniczą w owej kulturze, w jaki sposób konstruują w niej miejsce dla siebie ... Tytuł: Smartfon i tablet w dziecięcych rękachAutor: Bougsiaa Hussein, Cackowska Małgorzata, Kopciewicz Lucyna, Nowicki TomaszRok: 2016Format: 12.2x19.3Stron ... Autorzy w poszczególnych odsłonach empirycznych starają się pokazać, jak rodzice, dzieci, nastolatki i nauczycielki wczesnej edukacji uczestniczą w owej... Kup teraz.

POWIĄZANE KSIĄŻKI