Polscy zesłańcy w obronie wiary

Polscy zesłańcy w obronie wiary - Błażej Michalewski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Błażej Michalewski
WYMIAR
9,34 MB
NAZWA PLIKU
Polscy zesłańcy w obronie wiary.pdf
ISBN
3882079781181

OPIS

Okres obejmujący lata 1936-1990 miał swoją specyfikę. Był to czas nasilonej walki władzy sowieckiej nie tylko z Kościołem, ale przede wszystkim z religią. Rozwinięta działalność antyreligijna i ateistyczna za cel stawała sobie stworzenie nowego człowieka - człowieka sowieckiego.Autor

Solidarności 62) zaprasza we wtorek 29 listopada 2016 r. o godzinie 17.00 na spotkanie z księdzem Błażejem Michalewskim połączone z promocją jego książki Polscy zesłańcy w obronie wiary.

Sam bowiem przez kilka lat pełnił służbę kapłańską w tym szlachetnym kraju", zauważa we wstępie do publikacji metropolita ... Polscy zesłańcy w obronie wiary, Michalewski Błażej, 44,9 zł. Okres obejmujący lata 1936-1990 miał swoją specyfikę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI