Krzysztof M. Bednarski. Karol Marks vs Moby Dick. Analiza formy i rozbiórka idei

Krzysztof M. Bednarski. Karol Marks vs Moby Dick. Analiza formy i rozbiórka idei - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
10,41 MB
NAZWA PLIKU
Krzysztof M. Bednarski. Karol Marks vs Moby Dick. Analiza formy i rozbiórka idei.pdf
ISBN
2246612135072

OPIS

Publikacja podsumowuje dotychczasową twórczość Krzysztofa M. Bednarskiego. Oprócz bogatej części ilustracyjnej zawiera kalendarium, szczegółowy wykaz wystaw i bibliografię opracowane przez Marylę Sitkowską, a także eseje Wiesława Gumuły, Łukasza Kropiowskiego, Achillego Bonita Olivy, Marii Anny Potockiej oraz wywiad z artystą przeprowadzony przez Martynę Sobczyk.

Portret Karola Marksa była pracą dyplomową Bednarskiego obronioną w 1978 roku ... Wykonanie usługi drukowania katalogu „Krzysztof M. Bednarski Karol Marks vs Moby Zleć wykonanie pracy przebieraj w ofertach wykonawców Zleć wykonanie pracy przebieraj w ofertach wykonawców Zarejestruj swoją firmę otrzymuj zlecenia na maila Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK Otwiera Swe Podwoje dla Prac Krzysztofa M.

Informacja o cookies. Strona ksiegarnia.pwn.pl korzysta z plików cookies w celu dostarczenia Ci oferty jak najlepiej dopasowanej do Twoich oczekiwań i preferencji, jak również w celach marketingowych i ... Krzysztof M.

POWIĄZANE KSIĄŻKI